De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Willem de Wilt calculeert

Waterweg sportuitslagen 14/15 april

Waterweg sportuitslagen 14/15 april

Het begint gelukkig haast traditie te worden. De complete uitslagenlijst door Omroep Vlaardingen medewerker Willem de Wilt samengesteld.

Zaterdag 14 april Afl.: 3013 Week :  15/2018

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

Excelsior Maassluis  -  Rijnsburgse Boys 

2e Divisie A

14.30 uur

 

1 - 1

Zwaluwen  -  Swift

Hoofdklasse A

14.30 uur

 

7 - 2

Heinenoord  -  Deltasport

1e Klasse B

14.30 uur

 

3 - 1

Alexandria ’66  -  CWO

2e klasse D

15.00 uur

 

1 - 1

Berkel  -  VDL 

2e klasse D

14.30 uur

 

3 - 0

MSV ‘71  -  Maasdijk 

3e Klasse B

14.30 uur

 

1 - 3

Schipluiden  -  MVV’27     Regio Derby

3e klasse B

14.30 uur

 

3 - 4

DVO’32  -  Lekkerkerk

3e Klasse C

14.30 uur

 

2 - 0

Kethel-Spaland  -  Leonidas

3e Klasse C

14.30 uur

 

4 - 0

Spirit  -  HBSS

3e Klasse C

15.00 uur

 

4 - 1

Victoria ’04  -  PPSC     Regio Derby

4e klasse F

14.30 uur

 

3 - 1

Hermes DVS  -  Egelantier Boys

4e Klasse F

14.30 uur

 

1 - 2

VOB  -  VFC (za)

4e Klasse F

15.00 uur

 

2 - 4

CION  -  SVV (za)      Regio Derby

4e klasse F

14.30 uur

 

4 - 1

 

 

 

 

 

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

VDL  -  MSV’71         Regio Derby

4e Klasse C

12.00 uur

 

4 -6

Zwaluwen 2  -  MVV’27

4e Klasse C

13.00 uur

 

3 - 1

SPV ’81  -  Exelsior Maassluis

4e Klasse D

10.30 uur

 

3 - 4

Kethel Spaland  -  Zwaluwen         Regio Derby

4e Klasse D

12.00 uur

 

0 - 10

DVO ’32  -  Cabauw

5e Klasse B

11.30 uur

 

0 - 1

MVV’27 2  -  CION         Regio Derby

5e Klasse D

12.30 uur

 

8 - 0

Zinkwegse Boys  -  HBSS

6e Klasse A

14.30 uur

HBSS te weinig spelers

Afgelast

BASKETBAL

 

 

 

 

O.S.M. ’75 (D1)  -  Juventus (D1)

3e Klasse B

17.00 uur

 

42 - 22

Grasshoppers (D2)  -  Green Eagles (D1)

Promotie Divisie A

17.00 uur

 

66 - 72

Green Eagles (H1)  -  Hurricanes (H1) 

2e Divisie C

21.00 uur

 

48 - 63

KORFBAL

 

 

 

 

Conventus  -  Nexus               (VRIJDAG 13 APRIL)

Poule 2 L

20.30 uur

Rest. gestaakte Wedst

16 - 29

SC Twist  -  ONDO

Poule 1 E

15.30 uur

 

23 - 14

Paal Centraal  -  Nexus

Poule 2 L

15.30 uur

 

18 - 23

KVK  -  Maassluis

Poule 2 G

15.30 uur

 

14 - 22

Seolto  -  ODO

Poule 2 H

15.30 uur

 

10 - 16

SOFTBAL

 

 

 

 

Neptunus (H1)  -  Holy/Gophers (H1)

2e Klasse F

18.30 uur

(VRIJDAG 13 APRIL)

15 - 16

 

 

 

 

 

Schiedam (D1)  -  Seven Hills (D1) 

3e Klasse C

14.30 uur

 

17 - 2

VOLLEYBAL

 

 

 

 

Move4U (D1)  -  Van Daal / DS (D3)

Promotie Klasse A

15.45 uur

 

4 - 0

VCN (D5)  -  MVC (D1)

1e Klasse A

14.15 uur

 

1 - 3

OKK ’70 (H2)  -  MVC (H1)   

1e Klasse A

15.00 uur

(VRIJDAG 13 APRIL)

4 - 0

 

 

 

 

 

TAFELTENNIS

 

 

 

 

Scyedam (D1)  -  Avanti (D1)

1e Divisie A

16.00 uur

 

4 - 6

 

 

 

 

 

WATERPOLO

 

 

 

 

VZCV (H1)  -  ZVVS (H1)

1e Klasse A

19.10 uur

 

15 - 05

ZVVS (D1)  -  LIVO (D1) 

1e Klasse A

20.00 uur

 

04 - 08


Zondag  15 april 2018

HEREN VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGEVER :

UITSLAGEN :

VFC  -  Concordia

2e Klasse D

14.00 uur

Cees Goudswaard

2 - 0

Excelsior’20  -  Antibarbari

2e Klasse D

14.00 uur

 

1 - 1

Graaf W II VAC  -  SVV (zo)

3e klasse B

14.30 uur

 

0 - 1

Victoria’04 (zo)

3e klasse D

14.00 uur

 

VRIJ

Kethel-Spaland (zo)  -  Besiktas

3e klasse D

14.00 uur

 

4 - 2

 

 

 

 

 

DAMESVOETBAL

 

 

 

 

Victoria’04 

4e klasse B

13.00 uur

 

VRIJ

 

 

 

 

 

BILJARTEN

 

 

 

 

De Veemarkt  -  DPC (Vlaardingen)

Eredivisie

13.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

SC Twist (D1)  -  DIOS (D1)

1e Klasse A

12.15 uur

 

20 - 18

Saturnus ’72 (H1)  -  D.W.S (H1)  - 

1e Klasse A

14.00 uur

 

42 - 35

Indus’67 (D1)  -  Ventura (D1)

1e Klasse A

12.35 uur

 

29 - 25

Roda’71 (H1)  -  SC Twist (H1)

2e Klasse B

13.40 uur

 

21 - 16

Ventura (H1)  -  Conventus (H1)

2e Klasse B

12.10 uur

 

24 - 29

Saturnus ’72 (D1)  -  D.W.S. (D1)

2e Klasse B

12.40 uur

 

18 - 26

 

 

 

 

 

HOCKEY

 

 

 

 

Pollux (H1)  -  Ommoord (H1) 

1e Klasse B

14.45 uur

Gerard Verver

4 - 0

Pollux (D1)  -  Dopie (D1) 

2e Klasse A

12.45 uur

 

2 - 1

Schiedam (H1)  -  DES (H1)

2e Klasse B

14.45 uur

 

2 - 1

Schaerwijde (D1)  -  Schiedam (D1)

1e Klasse B

12.30 uur

 

3 - 1

 

 

 

 

 

Houten (D1)  - Schiedam (D1)

Silvercup

20.30 uur

(VRIJDAG 13 APRIL)

1 - 4

 

 

 

 

 

HONKBAL

 

 

 

 

Euro Stars (H2)  -  Schiedam (H1) 

1e Klasse B

19.30 uur

(VRIJDAG 13 APRIL)

5 - 10

Holy / Gophers (H1)  -  Neptunus (H3)

2e Klasse C

14.30 uur

 

14 - 7

 

 

 

 

 

TAFELTENNIS

 

 

 

 

Scylla (H1)  -  Scyedam (H1)

Eredivisie

13.00 uur

 

2 - 3

 

 

 

 

 

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Uw naam
Uw e-mailadres
Onderwerp
Vul uw bericht in...
x

Meest gelezen: