De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Resultaten op een rijtje

Waterwegsportuitslagen

Waterwegsportuitslagen

Als ieder weekeinde heeft Omroep Vlaardingen icoon Wille de Wilt ze weer snel op een rijtje: de sportuitslagen.

 

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

HHC Hardenberg  -  Excelsior Maassluis 

2e Divisie A

14.30 uur

 

1 - 1

Achillesveen  -  Zwaluwen

Hoofdklasse A

14.30 uur

 

2 - 0

Deltasport  -  Feyenoord

1e Klasse B

14.30 uur

Jessy Zwanenburg

0 - 1

CWO  -  Berkel

2e klasse D

14.30 uur

Tom Vlielander

0 - 2

VDL  -  Zuidland

2e klasse D

14.30 uur

 

0 - 4

Naaldwijk  -  MSV 71

3e Klasse B

14.30 uur

 

0 - 2

MVV’27  -  GDA

3e klasse B

14.30 uur

 

5 - 2

Zwarte Pijl  -  DVO‘32

3e Klasse C

14.30 uur

Kees Zegers

1 - 2

Lekkerkerk  -  Kethel-Spaland

3e Klasse C

14.30 uur

 

0 - 5

HBSS  -  Bolnes

3e Klasse C

14.30 uur

 

0 - 2

Maense  -  CION

4e klasse F

15.00 uur

Danny Hoogerwerf

3 - 1

VFC (za)  -  Hermes DVS     Regio Derby

4e Klasse F

17.00 uur

 

3 - 1

PPSC  -  AGE-GGK

4e klasse F

14.30 uur

 

6 - 0

SVV (za)  -  Victoria’04 (za)      Regio Derby

4e klasse F

14.30 uur

 

1 - 3

 

 

 

 

 

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

MSV’71  -  Monster 2

4e Klasse C

11.45 uur

 

2 - 1

MVV’27  -  KMD

4e Klasse C

14.30 uur

 

5 - 1

S’ Gravenszande 2  -  VDL

4e Klasse C

14.45 uur

 

2 - 4

Exelsior Maassluis  -  DWO 2

4e Klasse D

11.00 uur

 

18 - 0

Berkel 3  -  Kethel Spaland

4e Klasse D

13.00 uur

 

7 - 1

Zwaluwen  -  Blijdorp

4e Klasse D

15.00 uur

 

7 - 0

DVO ’32

5e Klasse B

VRIJ

 

 

CION  -  Naaldwijk

5e Klasse D

11.00 uur

 

1 - 6

HBSS  -  ST Flakkee 2

6e Klasse A

10.15 uur

 

1 - 7

 

 

 

 

 

BASKETBAL

 

 

 

 

Utrecht Cangeroes  -  Juventus (H1)

1e Klasse A

21.00 uur

 

83 - 78

Juventus (D1)  -  Punch 2

3e Klasse B

20.30 uur

 

57 - 60

CBV Binnenland  -  Green Eagles (H1) 

2e Divisie C

15.45 uur

 

82 - 46

Green Eagkes (D1)  -  De Groenen Uilen (D1)

Promotie Divisie A

19.15 uur

 

84 - 75

 

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

Verburch (D1)  -  Ventura (D1)

2e Divisie D  (Z)

20.00 uur

 

22 - 28

D.W.S. (H1)  -  Heerle (H1)

2e Divisie D  (Z)

20.50 uur

 

40 - 39

 

 

 

 

 

VOLLEYBAL

 

 

 

 

RVC / Libanon (D2)  -  Move4U (D1)

Promotie Klasse A

20.00 uur

 

1 - 3

RVC / Libanon (H1)  -  Move4U (H1)

1e Klasse A

18.00 uur

 

1 - 3

MVC (D1)  -  Bernisse (D1)

1e Klasse A

16.45 uur

 

2 - 3

MVC (H1)  -  VCN (H3)

1e Klasse A

15.00 uur

 

0 - 4

 

 

 

 

 

TAFELTENNIS

 

 

 

 

Tanaka (D1)  -  Scyedam (D1)

1e Divisie A

14.00 uur

 

2 - 8

 

 

 

 

 

WATERPOLO

 

 

 

 

OZ & PC (H1)  -  ZVVS (H1)

1e Klasse A

20.00 uur

 

14 - 21

Katwijk (D1)  -  ZVVS (D1) 

1e Klasse A

18.45 uur

 

6 - 13

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Meest gelezen: