De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Waterwegsportuitslagen

Waterwegsportuitslagen

Zoals ieder weekeinde noteerde sportman in hart en nieren Willem de Wilt, trouw alle uitslagen, als een kapitein die zijn logboek bijhoudt: nauwgezet en stipt. Zoek je kluppie op en kijk wat er is gebeurd tussen eiervelden en ander paasgeweld.

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

Excelsior Maassluis  -  FC Lisse

2e Divisie A

14.30 uur

Aad Solleveld ?

2 - 0

Zwaluwen  -  ‘s-Gravenzande 

Hoofdklasse A

14.30 uur

 

2 - 5

Deltasport  -  Heerjansdam

1e Klasse B

14.30 uur

Jessy Zwanenburg

3 - 2

SSS  -  CWO

2e klasse D

14.30 uur

Ben van Dijk

3 - 0

VDL  -  Neptunus-Schiebroek 

2e klasse D

14.30 uur

 

1 - 3

MSV 71  -  Verburch 

3e Klasse B

14.30 uur

 

0 - 4

MVV’27  -  Duindorp

3e klasse B

14.30 uur

 

3 - 4

DVO’32  -  Perkouw

3e Klasse C

14.30 uur

Kees Zegers

2 - 3

Kethel-Spaland  -  Excelsior Rotterdam

3e Klasse C

14.30 uur

 

0 -1

Lekkerkerk  -  HBSS 

3e Klasse C

14.30 uur

 

4 - 0

HWD  -  CION

4e klasse F

14.30 uur

Danny Hoogerwerf

1 - 1

Hermes DVS  -  Victoria’04      

4e klasse F

14.30 uur

 

3 - 1

VFC (za)  -  PPSC       

4e klasse F

17.00 uur

 

2 - 1

SDV  -  SVV (za)          

4e klasse F

14.30 uur

 

1 - 2

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

BVCB  -  DVO ’32 

5e Klasse B

14.30 uur

 

5 - 1

 

 

 

 

 

TAFELTENNIS

 

 

 

 

Scyedam (H1)  -  Smash’70 (H1)

1e Divisie A

16.00 uur

 

2 - 4

Vriendenschaar (D1)  -  Scyedam (D1)

1e Divisie A

15.00 uur

 

5 - 5

 

 

 

 

 

KORFBAL

 

 

 

 

Twist  -  Ondo

Poule 1 E

15.30 uur

 

10 -22

KOAG  -  Maasluis 

Poule 2 G

15.30 uur

 

20 - 18

DSO  -  ODO

Poule 2 H

16.00 uur

 

15 - 11

Conventus  -  Nexus

Poule 2 L

18.00 uur

 

Gest. (wegens regenoverlast)

 

 

 

 

 

VOLLEYBAL

 

 

 

 

MVC (D1)  -  Fusion (D1)

1e Klasse A

16.45 uur

 

n.n.b.

 

 

 

 

 

ZONDAG

01 april 2018

 

AFL.: 3009

WEEK: 13

 

 

 

 

 

HEREN VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGEVER :

UITSLAG :

 Wippolder  -  VFC

2e Klasse D

14.00 uur

Cees Goudswaard

4 - 0

Xerxes DZB  -  Excelsior’20     (2 april)

2e klasse D

14.00 uur

 

 

GSC/Esdo  -  SVV (zo)

3e klasse B

14.00 uur

 

0 - 7

Victoria’04 (zo)  -  IJsselmonde

3e klasse D

14.00 uur

Gerard Verver

0 - 5

Kethel-Spaland (zo)  -  COAL

3e klasse D

14.00 uur

 

5 - 2

 

 

 

 

 

HONKBAL

 

 

 

 

Blue Birds  -  Holy Gophers

Oefen

14.00 uur

 

21 -6

 

 

 

 

 

VLAARDINGS VOETBALKAMP.

Datum :

Aanvang :

Poule :

 

Deltasport  -  VFC (za)

03 april 2018

20.00 uur

Poule A

 

 

 

 

 

 

                        

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Meest gelezen: