De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Wat heeft mijn club gedaan?

Waterwegsport uitslagen

Waterwegsport uitslagen

De zomer nadert met rasse schreden. De meeste veldcompetities lopen op hun eindje. Tijd voor Willem de Wilt de laatste getallen keurig op een rijtje te zetten.

Zaterdag 12 mei

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

Excelsior Maassluis  -  Jong Sparta

2e Divisie A

14.30 uur

 

1 - 1

Nootdorp  -  Zwaluwen

Hoofdklasse A

14.30 uur

 

1 - 2

Kloetinge  -  Deltasport

1e Klasse B

14.30 uur

 

2 - 1

Neptunus-Schiebroek  -  CWO

2e klasse D

14.30 uur

 

1 - 1

Sparta (AV)  -  VDL 

2e klasse D

14.30 uur

 

4 - 2

KMD  -  MVV’27    

3e klasse B

14.30 uur

 

2 - 0

DVO’32  -  Dilletant

3e Klasse C

14.30 uur

 

2 - 2

Perkouw  -  Kethel-Spaland

3e Klasse C

14.30 uur

 

1 - 2

HBSS  -  Zwarte Pijl

3e Klasse C

14.30 uur

 

3 - 0

Victoria ’04  -  HWD    

4e klasse F

14.30 uur

 

9 - 3

AGE-GGK  -  Hermes DVS

4e Klasse F

15.00 uur

 

3 - 4

Rotterdam United  -  VFC (za)

4e Klasse F

15.00 uur

 

1 - 1

CION  -  Egelantier Boys

4e klasse F

14.30 uur

 

2 - 0

SVV (za)  -  PPSC   (stads derby)

4e klasse F

14.30 uur

 

0 - 4

 

 

 

 

 

Schipluiden  -  MSV ‘71  (donderdag 17 mei)

3e Klasse B

20.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

Zwaluwen  -  Victoria’04 (za)     (dinsdag 15 mei)

Vl.Voetbalkamp.

20.00 uur

Laatste voorr. Wedstr.

 

 

 

 

 

 

Deltasport  -  SVV (zo)    (woensdag 9 mei)

Supercup

19.30 uur

 

3 - 1

 

 

 

 

 

VFC (za)  -  DVO’32   dinsdag 8 mei

VL.Voetbalkamp.

20.00 uur

 

3 - 3

CION  -  Victoria’04 (zo)   dinsdag 8 mei

Vl. Voetbalkamp.

20.00 uur

 

4 - 2

 

 

 

 

 

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

Westlandia  -  VDL

4e Klasse C

14.30 uur

 

7 -2

Nootdorp  -  MVV’27

4e Klasse C

12.00 uur

 

2 - 5

Exelsior Maassluis  -  Zwaluwen  (regio derby)

4e Klasse D

10.45 uur

 

0 - 1

XerxesDZB  -  Kethel Spaland        

4e Klasse D

13.00 uur

 

15 - 0

Alphia  -  DVO ’32

5e Klasse B

12.30 uur

 

3 -4

Den Hoorn  -  CION        

5e Klasse D

14.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

Stellendam  -  HBSS     (Maandag 14 mei)

6e Klasse A

19.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

KORFBAL

 

 

 

 

SC Twist  -  Tjoba

Poule 1 E

15.30 uur

 

19 - 14

DES (D)  -  Maassluis

Poule 2 G

15.30 uur

 

20 - 23

GKV (H)  -  ODO

Poule 2 H

15.30 uur

 

24 - 19

Haarlem  -  Nexus               

Poule 2 L

15.30 uur

 

17 - 17

SOFTBAL

 

 

 

 

Schiedam (D2)  -  Schiedam (D1) (Maandag 14 mei)

3e Klasse C

19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 13 mei

HEREN VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGEVER :

UITSLAGEN :

VFC  -  GLZ Delfshaven

2e Klasse D

14.00 uur

Cees Goudswaard

2 - 0

Excelsior’20  -  Concordia

2e Klasse D

14.00 uur

 

0 - 3

SVV (zo)  -  Remo

3e Klasse B

14.00 uur

 

4 - 1

COAL  -  Victoria’04 (zo)

3e Klasse D

14.00 uur

John Peters

3 - 1

HWD  -  Kethel-Spaland (zo)

3e Klasse D

14.30 uur

 

1 - 5

 

 

 

 

 

DAMESVOETBAL

 

 

 

 

XerxesDZB 2  -  Victoria’04 

4e Klasse B

11.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

SC Twist (D1)  -  Veneco Velo (D1)

1e Klasse A

11.15 uur

 

42 - 21

De Meeuwen (H1)  -  D.W.S (H1) 

1e Klasse A

12.10 uur

 

15 - 35

Ventura (D1)  -  DIOS (D1)

1e Klasse A

12.10 uur

 

30 - 19

Ventura (H1)  -  Rohda‘71(H1)

2e Klasse B

11.00 uur

 

38 - 26

TOGB (D1)  -  D.W.S. (D1)

2e Klasse B

11.00 uur

 

20 - 43

 

 

 

 

 

Ventura (H1)  -  SC Twist (H1)   (Donderdag 17 mei)

2e Klasse B

20.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

HOCKEY

 

 

 

 

Roomburg (H1)  -  Pollux (H1)   

1e Klasse B

14.45 uur

 

3 - 3

Pollux (D1)  -  Gouda (D1) 

2e Klasse A

12.45 uur

 

1 - 4

Schiedam (H1)  -  IJssel (H1)

2e Klasse B

14.45 uur

 

6 - 2

Hudito (D1)  -  Schiedam (D1)

1e Klasse B

12.45 uur

 

3 - 2

 

 

 

 

 

Schiedam (D1)  -  Schaerwijde (D1)  ( Dond. 10 mei)

Silvercup

12.30 uur

 

2 - 1

 

 

 

 

 

HONKBAL

 

 

 

 

Schiedam (H1)  -  PSV (H1) 

1e Klasse B

14.30 uur

 

19 - 1

Holy / Gophers (H1)  -  Orioles (H2)

2e Klasse C

14.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Meest gelezen: