De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Waterwegsport met veel afgelastingen

Waterwegsport met veel afgelastingen

De weergoden beslisten dat veel buitensporters een weekeindje thuis konden blijven. Hierdoor weinig uitslagen deze week.

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

HFC  -  Excelsior Maassluis

2e Divisie A

15.00 uur

 

Afgelast

Zwaluwen  -  Argon

Hoofdklasse A

14.30 uur

Tom Vlielander

Afgelast

Rhoon  -  CWO

2e klasse D

14.30 uur

Ben van Dijk

Afgelast

Quick Steps  -  MVV’27

3e klasse B

14.30 uur

 

Afgelast

CION  -  Rotterdam United

4e klasse F

14.30 uur

Danny Hoogerwerf

Afgelast

PPSC  -  Maense

4e klasse F

14.30 uur

 

Afgelast

SVV (za)  -  HWD

4e klasse F

14.30 uur

 

Afgelast

Deltasport  -  SVV (zo)

Supercup

17.00 uur

 

Afgelast

 

 

 

 

 

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

SVS  -  Kethel Spaland

4e Klasse D

12.00 uur

 

Afgelast

CION  -  Sportclub Monster 3

5e Klasse D

11.00 uur

 

Afgelast

S’Gravenzande 2  -  MVV’27

4e Klasse C

14.45 uur

 

Afgelast

LYRA 3  - VDL

4e Klasse C

14.30uur

 

Afgelast

 

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

Nieuwegein (D1)  -  Ventura (D1)

2e Divisie D

21.00 uur

 

27 - 24

D.W.S. (H1)  -  Hellas (H3)

2e Divisie D

20.50 uur

 

32 - 34

 

 

 

 

 

VOLLEYBAL

 

 

 

 

Move4U (D1) - Next Volley Dordrecht (D2)

Prom.Klasse A

15.45 uur

 

0 - 4

 

 

 

 

 

WATERPOLO

 

 

 

 

ZVVS (H1)  -  MNC Dordrecht (H1)

1e Klasse A

19.30 uur

 

9  - 17

ZVVS (D1)  -  MNC Dordrecht (D1)

Manmeer Cup (D)

18.15 uur

 

8  -  7

 

HEREN VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:      

VERSLAGEVER :

UITSLAGEN :

Antibarbari  -  Excelsior’20

2e klasse D

14.30 uur

 

Afgelast

Victoria’04 (zo)  -  Meeuwenplaat

3e klasse D

14.00 uur

John Peters

Afgelast

Pretoria  -  Kethel-Spaland (zo)

3e klasse D

14.30 uur

 

Afgelast

 

 

 

 

 

BILJARTEN

 

 

 

 

L & B  -  DPC

Eredivisie

13.00 uur

 

4 - 4

 

 

 

 

 

HOCKEY

 

 

 

 

Hudito (H1)  -  Pollux (H1)   (*)

1e Klasse B

14.45 uur

 

2 - 2

HCS (H1)  -  Forescate (H1)

Oefen

14.45 uur

 

1 - 1

Zwart  -  Wit (D1)  -  HCS (D1)

1e Klasse B

12.30 uur

 

Afgelast

 

(*)  =  Hudito  -  Pollux  2 – 2  ( Pollux gewonnen na shoot-outs )

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Uw naam
Uw e-mailadres
Onderwerp
Vul uw bericht in...
x

Meest gelezen: