De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Uitslagen Waterwegsport

Uitslagen Waterwegsport

Na een weekeinde waarin de sport voornamelijk onder een dak doorgang vond, deze week weer een volledig programma.

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

Excelsior Maassluis  -  Barendrecht

2e Divisie A

14.30 uur

Mike Bos

0 - 2

Zwaluwen  -  RVVH

Hoofdklasse A

14.30 uur

Alex Hakhoff

1 - 1

Nieuwenhoorn  -  Deltasport

1e Klasse B

14.30 uur

Jessy Zwanenburg

1 - 4

CWO  -  VDL

2e klasse D

14.30 uur

Ben van Dijk

4 - 0

KMD  -  MSV 71

3e Klasse B

14.30 uur

 

3 - 0

LYRA  -  MVV’27

3e klasse B

14.30 uur

 

0 - 1

Spirit  -  DVO‘32

3e Klasse C

15.00 uur

 

3 - 0

HBSS  -  Kethel-Spaland

3e Klasse C

14.30 uur

 

1 - 2

CION  -  AGE-GGK

4e klasse F

14.30 uur

Danny Hoogerwerf

6 - 1

Victoria’04  -  VOB

4e Klasse F

14.30 uur

 

5 - 2

VFC (za)  -  Egelantier Boys

4e Klasse F

17.00 uur

 

2 - 0

Maense  -  Hermes DVS 

4e Klasse F

15.00 uur

 

1 - 2

PPSC  -  SDV

4e klasse F

14.30 uur

 

15 - 0

SVV (za)  -  GLZ Delfshaven

4e klasse F

14.30 uur

 

1 - 4

DAMES VOETBAL

 

 

 

 

MSV’71  -  MVV’27

4e Klasse C

11.45 uur

 

3 - 4

VDL  -  Zwaluwen 2

4e Klasse C

12.00 uur

 

2 - 3

XerxesDZB  -  Exelsior Maassluis

4e Klasse D

12.15 uur

 

5 - 2

Maense  -  Kethel Spaland

4e Klasse D

12.30 uur

 

5 - 0

AGE-GGK  - Zwaluwen

4e Klasse D

14.30 uur

 

1 - 2

DVO ’32  -  Moerkapelle  (maandag 12 maart)

5e Klasse B

20.00 uur

 

 

CION  -  Loosduinen

5e Klasse D

15.00 uur

 

Afgelast

Tegenstander had te weinig spelers

 

 

 

 

BASKETBAL

 

 

 

 

Juventus (H1)  -  Cady’ 73

1e Klasse A

20.30 uur

 

82 - 80

Green Eagles (H1)  -  D.B.V. Rowic (H1)

2e Divisie C

20.15 uur

 

67 - 63

Green Eagkes (D1)  -  EBV Baros (D1)

Promotie Divisie A

16.15 uur

 

62 - 63

 

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

Ventura (H1)  -  DIOS (H2)

1e klasse A

20.30 uur

 

22 - 18

Ventura (D1)  -  Hellas (D1)

2e Divisie D

19.00 uur

 

21 - 17

Quintus (H3)  -  D.W.S. (H1)

2e Divisie D

15.00 uur

 

27 - 24

KORFBAL

 

 

 

 

Nexus  -  Weidevogels

Poule 2 H

15.10 uur

 

23 - 22

ODO  -  Vitesse (Ba)

Poule 2 L

19.05 uur

 

17 - 22

ACKC  -  Maassluis

Poule 2 L

17.35 uur

 

19 - 24

Twist  -  Dijkvogels 

Poule 3 J

19.15 uur

 

27 - 11

TAFELTENNIS

 

 

 

 

Avanti (D1)  -  Scyedam (D1)

1e Divisie

15.00 uur

 

5 - 5

 

 

 

 

 

VOLLEYBAL

 

 

 

 

DVO (D1)  -  Move4U (D1)

Promotie Klasse A

17.00 uur

 

1 - 3

Volley Voorne (H1)  -  Move4U (H1)

1e Klasse A

18.15 uur

 

0 - 4

Next Volley (H4)  -  MVC (H1)

1e Klasse A

17.15 uur

 

3 - 1

 

 

 

 

 

WATERPOLO

 

 

 

 

Den Haag (SG) (H1)  -  ZVVS (H1)

Manmeer Cup (H)

17.00 uur

 

18 – 6

ZVVS (D1)  -  VZV Njord (D1)

Manmeer Cup (D)

20.00 uur

 

10 - 7

 

 

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Uw naam
Uw e-mailadres
Onderwerp
Vul uw bericht in...
x

Meest gelezen: