De Vlaardinger https://devlaardinger.nl/portals/0/afbeeldingen/logo-V.png

Waterwegsport uitslagen

Waterwegsport uitslagen

Er is weer volop gesport afrgelopen weekeinde. Wie wil weten wat zijn of haar favoriete club heeft gedaan, die zoekt met oog voor sportiviteit wat Omroep Vlaardingen-icoon Willem de Wilt zoal bijeen heeft gegaard aan uitslagen.

Zaterdag 5 mei

HEREN VOETBAL                

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGGEVER :

UITSLAG :

VVSB  -  Excelsior Maassluis 

2e Divisie A

18.00 uur

 

0 - 3

SteDoCo  -  Zwaluwen

Hoofdklasse A

14.30 uur

 

2 - 0

Deltasport  -  DCV

1e Klasse B

14.30 uur

 

5 - 1

Hellevoetsluis  -  CWO

2e Klasse D

14.30 uur

 

3 - 1

Quick Steps  -   MVV’27

3e Klasse B

14.30 uur

 

4 - 3

VOB  -  PPSC    

4e Klasse F

15.00 uur

 

1 - 2

 

 

 

 

 

SHO - Deltasport         dinsdag 8 mei

(wedstrijd wordt  uitgespeeld bij stand 1-1 )

1e Klasse B

20.00 uur

 

 

VFC (za)  -  DVO’32   dinsdag 8 mei

VL.Voetbalkamp.

20.00 uur

 

 

CION  -  Victoria’04 (zo)   dinsdag 8 mei

Vl. Voetbalkamp.

20.00 uur

 

 

 

 

 

 

 

Deltasport  -  SVV (zo)    (woensdag 9 mei)

Supercup

19.30 uur

 

 

 

 

 

 

 

DAMES VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:

 

 

Maasdijk 2  -  MSV’71

4e Klasse C

14.30 uur

 

4 - 6

KMD  -  VDL 

4e Klasse C

12.00 uur

 

4 - 1

MVV’27  -  HPSV

4e Klasse C

14.30 uur

 

2 - 1

Kethel Spaland  -  Blijdorp

4e Klasse D

12.00 uur

 

3 - 4

Exelsior Maassluis  -  SVS

4e Klasse D

15.00 uur

 

11 - 1

CION  -  Westlandia 2

5e Klasse D

11.00 uur

 

5 -1

 

 

 

 

 

HONKBAL

 

 

 

 

Blue Birds (H2)  -  Holy / Gophers (H1)

2e Klasse C

15.00 uur

 

 8 - 14

 

 

 

 

 

SOFTBAL

KLASSE :

AANVANG :

 

 

Schiedam (D1)  -  Zwijndrecht (D1)

3e Klasse C

14.30 uur

 

2 - 16

 

Zondag 6 mei

        

HEREN VOETBAL

KLASSE:

AANVANG:

VERSLAGEVER :

UITSLAGEN :

Antibarbari  -  Excelsior’20

2e Klasse D

14.30 uur

 

1 - 1

BILJARTEN

 

 

 

 

DPC (Vlaardingen)  -  Team Eekhoorn

Eredivisie

13.00 uur

 

2 - 6

Laatste competitie wedstrijd

 

 

 

 

HANDBAL

 

 

 

 

D.W.S (D1)  -  Ventura (D2)

1e Klasse A

13.15 uur

 

29 - 25

Snelwiek (H1)  -  D.W.S (H1)

1e Klasse A

15.00 uur

 

20 - 52

HVOS (D1)  -  Ventura (D1)

1e Klasse A

11.00 uur

 

24 - 20

 

 

 

 

 

HOCKEY

 

 

 

 

Pollux (H1)  -  Berkel-Rodenrijs (H1) 

1e Klasse B

14.45 uur

 

1 - 4

Schiedam (D1)  -  Crayenhout (D1) 

1e Klasse B

12.30 uur

 

2 - 1

 

 

 

 

 

HONKBAL

 

 

 

 

Schiedam (H1)  -  Blue Lions Tilburg (H1) 

1e Klasse B

14.00 uur

 

3 - 6

 

Laat een reactie achter

Naam:
E-mailadres:
Reactie:
Reactie toevoegen

Uw naam
Uw e-mailadres
Onderwerp
Vul uw bericht in...
x

Meest gelezen: